Şirketimiz 2006 senesinden bu yana sektörde önce olup şimdi yeni ismi, uzman kadrosu ve kurumsallaşan bünyesi ile artık Adana ve çevre illerde rakipsiz olmaya geliyor. My Home My Life ailesi olarak bu günden itibaren, işimizde en iyisi olmayı amaçladık. Bu bağlamda uzman personeller yetiştirdik .Ofis temizliğimden Dış cephe cam temizliğine, ev temizliğinden hastane temizliğine, inşaat sonrası temizliğinden fuar alanı temizlikleri gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Kurumsal işletmelerin asli ve kısmi olarak temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz.Temizlik şirketlerinin asli görevi en iyi hizmeti ekonomik olarak sağlamaktır. Bunun bilincinde olarak, değişen rekabet koşullarına ve ihtiyaçlara göre kendimizi yenilemeyi prensip haline getirdik. Kalitemizi her geçen gün attırmak en büyük hedefimiz.

Teknolojinin her geçen gün gelişmesi temizlik sektörünü de olumlu etkilemiştir. İnsan gücünün daha az kullanılması ve daha kaliteli temizlik hizmetlerinin sağlanması için makine parkurumuzu her sene yeniliyoruz. İş işyerlerinizde kullandığımız temizlik ürünleri seçkin firmaların ürünleri olup sizlerin sağlığına önem veriyoruz.

Hizmet sunduğumuz işletmelerin düzenlerine saygı gösterip istenilen temizlik hizmetlerini istenilen zaman aralıklarında yapmaktayız. Acil temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel bilgi ve birikimimiz ile en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Firmalarınıza sizin istediğiniz gün veya saat kadar temizlik hizmeti talebinde bulunabilir veya bizim danışmanlığımızda, bizim belirlediğimiz saat aralıklarında hizmet alabilirsiniz.Unutmamak gerekirki düzenli yapılan temizlik hem işletmenize kurumsal bir hava katar, hem de çalışma personelinizin verimini arttırır. Kullandığımız temizlik malzemelerinin tümü testten geçmiş TSE uygun, bilgi ve birikimimiz ile doğru yerlerde kullanılmaktadır.

İşletmelerinizin temizlik hizmetlerini devir aldığımızda tüm ekipman ve temizlik malzemeleri firmamıza ait olur.İhtiyaçlarına yönelik hazırladığımız temizlik planları ile işletmenizin yıl sonu rakamlarına baktığınızda kazançlı bir iş ortaklığı yaptığınızı göreceksiniz. Dışarıdan hizmet alımı son yıllarda büyük şehirlerde hızla artmakta.Gelecek yıllarda da kurumsal temizlik firmalarına büyük ihtiyaç olacak şirket olarak şimdiden kurumsal bir firma olmanın gururu içindeyiz.Her zaman dediğimiz gibi "FARKLIYIZ ÇÜNKÜ KURUMSAL MARKAYIZ"

welcome